Adam i Ewa Top

Adam Ewa Top 

WKŁAD: przekładka Adam i Ewa Top w pokrowcu Soya składa się z pianki komfort H2 (różowa - miękka) i H3 (żółta - twarda) o wysokości 5 cm. Przekładka występuje również w wersji wersji Ewa Top i Adam Top.

POKROWIEC:
- pikowany jednostronnie antyalergiczną owatą 400 g/m2 z zamkiem z 3 stron umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC,
- przekładka dostępna jest również w pokrowcach z serii Exclusive.

CECHY SZCZEGÓLNE:

- wkład wykonany z pianki komfort najwyższej jakości potwierdzony testami niezależnych instytutów przeprowadzanych według najsurowszych wymagań jakościowych,
- pianka komfort sprawdziła się na całym świecie w milionach sypialni,
- rdzeń składa się ze specjalnej pianki  z otwartymi komorami w celu intensywnej cyrkulacji powietrza w celu stworzenia optymalnych warunków snu,
- dzięki temu podkładowi premium uszlachetnia się materac i odczuwalnie zwiększa komfort snu,
- Top dostępny jest w pokrowcach z serii exclusive, nadających się do prania,
pokrowiec jest pikowany jednostronnie  owatą 400 g/m2.

WYSOKOŚĆ: około 6 cm.

Wymiary przekładek:
- Adam i Ewa Top:  140x200, 160x200, 180x200, 200x200.
- Adam Top: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200.
- Ewa Top: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200.

 cena

Nogi

nogi 

Nogi pasujące do materacy na ramie drewnianej przystosowanych do zamontowania nóżek. Płozy w kolorze naturalnym oraz białym wyłącznie do materacy Note.

Wysokości nóżek: 20 cm, 12 cm (nóżki metalowe).
 
Zdjęcie zawiera: Nogi do materacy na stelażu oraz płozy do materacy: noga toczona (1),noga metalowa 12 (2),noga metalowa 20 (3), noga metalowa z kółkiem 12 (4), noga metalowa z kółkiem 20 (5), płoza naturalna (6), płoza biała (7). 

cena

cena

Nogi Płozy

Ochraniacz bawełniany

Ochr-bawelna 

WYKONANIE: skład ochraniacza stanowi bawełna 100%. Chroni to materac przed zabrudzeniem. Mocowanie za pomocą gumek. Możliwość prania w temp. do 60oC.

WYSOKOŚĆ: około 0,3 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE: zabezpiecza materac przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Polecana z materacami M&K Foam.

 cena

Ochraniacz PVC

Ochr-PVC 

WYKONANIE: wodoodporny ochraniacz PVC na materac z lamówką. Na rogach wszyte szerokie gumki, które pozostawiają materac nieruchomym. Wierzchnia strona pokryta jest bawełną 100%, natomiast spodnia część ochraniacza laminowana jest jednostronnie oddychającą membraną PE/PP. Warstwa PE/PP nie przepuszcza płynów, chroni materac przed zabrudzeniem. Możliwość prania w temp. do 60oC.

WYSOKOŚĆ: około 0,3 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE: zabezpiecza materac przed zamoczeniem i uszkodzeniem oraz zabrudzeniami. Polecana z materacami M&K Foam.

 cena

Przekładka antyalergiczna

Prz-antyalergiczna 

WYKONANIE: Przekładka antyalergiczna wykonana jest z 100% bawełny przepikowanej owatą 300 g/m2. Możliwość prania przekładki w temp. do 60oC.

WYSOKOŚĆ: około 1 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE: przekładka dwustronna, umożliwia zachowanie higieny głównie przy materacach nie posiadających zdejmowanego pokrowca.

 cena

Przekładka lateksowa

Prz-lateksowa 

WKŁAD: Przekładki Lateksowej stanowi lateks o wysokości 3 cm. Przekładka poprawia komfort spania na materacu. Dodatkowo chroni materac przed nadmierną eksploatacją.

POKROWIEC:
- przekładka lateksowa dostępna jest w pokrowcach niepikowanych z serii Exclusive, posiada zamek umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC.

WYSOKOŚĆ: około 3 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE: zastosowanie lateksu utrudnia rozwój grzybów i bakterii, wkład przekładki nie ulega deformacji wraz z upływem czasu.

 cena

Przekładki pod materac

Pod materac 

WYKONANIE: skład przekładki pod materac stanowi materiał poliester-bawełna, chroni materac przed przetarciem, specjalne perforacje utrudniają przesuwanie się przekładki po stelażu.

WYSOKOŚĆ: około 0,5 cm.

CECHY SZCZEGÓLNE: zapobieganie przed przetarciem materaca, ochrona przed zabrudzeniami. Polecana z materacami M&K Foam.

 cena
© 2012-2018 projekt i wykonanie: primel